BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 28.10.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell gjatë ditës, ndërsa në orët e mëngjesit pritet të ketë vranësira të ulëta dhe mjegull në ultësira.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat minimale të cilat do të luhaten prej 4 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 22°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!