BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 27.10.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell gjatë ditës, ndërsa në orët e mëngjesit pritet të ketë vranësira të ulëta dhe mjegull në ultësira.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 10-23 km/h.

Temperaturat minimale të cilat do të luhaten prej 5 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 22°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!