BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 28.07.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe i nxehtë. Mëngjesi do të jetë mjaft i freskët.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 11-26 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 9 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 27 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!