BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 29.07.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta kalimtare, të cilat mund të gjenerojnë ndonjë reshje të izoluar, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-27 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 32°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!