BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 28.04.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell. Mëngjesi do të jetë mjaft i ftohtë dhe me ngrica lokalisht.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-30km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -2 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 18°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!