BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 27.04.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta në orët e mëngjesit, të cilat në orët vijuese do të shtohen. Ka mundësi për ndonjë rigë shiu.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 17-47 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!