BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 25.11.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të shtuara do të jenë në Rrafshin e Kosovës, ku pritet të gjenerojnë edhe reshje të pakta lokale në pjesën e parë të ditës.

Gjatë orëve të pasditës pritet vranësirat të tërhiqen.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 14-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 12°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!