BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 24.03.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 15-42 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje të mëtejshme, me minimale që do të luhaten prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!