BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 21.10.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell gjatë ditës, ndërsa në orët e mëngjesit pritet lokalisht të ketë brymë dhe mjegull në ultësira.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i juglindjes me shpejtësi prej 8-23 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!