BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 20.10.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta, më të pranishme në pjesën e parë të ditës. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 12-30 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, ku minimalet do të luhaten prej 6 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!