BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 19.10.2022

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell, me mundësi që në orët e mëngjesit të ketë mjegull në ultësira. Vonë pasdite dhe në mbrëmje, pritet të ketë shtim të vranësirave, të cilat mund të gjenerojnë ndonjë reshje të izoluar në zona të caktuara.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale të cilat do të luhaten prej 1 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 21°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!