BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 22.10.2022

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe në Gjakovë pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 20-53 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!