BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 19.08.2022

Për të Premten parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 7-25 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 20°C, ndërsa ato maksimale prej 35 deri në 39°C.

VINI RE! Rrezik nga dehidrimi dhe goditja e nxehtësisë nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore! /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!