BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Premten, 07.04.2023

Për të Premten parashikohet të mbajë mot me diell e vranësira në orët e mëngjesit dhe me acar të madh, ndërsa në orët vijuese pritet shtim i vranësirave. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, sidomos në zonat malore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-30 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje gjatë ditës, me minimale që do të luhaten prej -7 deri në -2°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 12°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!