BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 28.12.2022

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 5-23 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!