BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 29.12.2022

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej -1 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 12°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!