BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 25.01.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe në intervale të caktuara pritet të ketë reshje të izoluara shiu dhe bore.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 13-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 2 deri në 7°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!