BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të mërkurën, 22.11.2023

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu, të cilat lokalisht do të jenë në formë të rrebesheve, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 15-35 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 10°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!