BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të enjten, 23.11.2023

Për të enjten parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe mund të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu.

Era do të fryjë kryesisht nga drejtimi i veriut me shpejtësi prej 10-26 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 7 deri në 11°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!