BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 13.09.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë nga jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-48 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 31 deri në 34°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!