BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 12.09.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i nxehtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-25 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 30 deri në 32°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!