BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të mërkurën, 11.10.2023

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat gjatë pasditës këto të fundit pritet të tërhiqen.

Era do të fryjë nga veriu, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-44 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!