BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të martën, 10.10.2023

Për të martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu, duke filluar që nga orët e para të 24-orëshit.

Në zona të caktuara reshjet mund të jenë në formë të rrebesheve afatshkurtër, sidomos gjatë orëve të pasditës.

Era do të fryjë nga veriu, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 15-44 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!