BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 09.08.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta. Mëngjesi do të jetë mjaft i freskët.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 9-25 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!