BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 08.08.2023

Për të Martën parashikohet gjatë orëve të para të 24-orëshit dhe në orët e mëngjesit të ketë kohë pas kohe reshje lokale shiu, të cilat në momente të caktuara do të jenë në formë të rrebesheve, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike.

Dita do të vijojë me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites parashihet vranësirat të tërhiqen.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!