BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 10.08.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot diell dhe vranësira, ku pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu, të cilat në momente të caktuara do të jenë në formë të rrebesheve kalimtare, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 10-36 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!