BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 06.09.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 27-50 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 27°C.

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!