BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Mërkurën, 04.01.2023

Për të Mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut me shpejtësi prej 7-20 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 9°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!