BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 03.01.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell, me përjashtim për në orët e mëngjesit ku pritet të ketë mjegull apo vranësira të ulëta nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut me shpejtësi prej 5-16 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej -2 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 8 deri në 13°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!