BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 27.06.2023

Për të Martën parashikohet mot me diell dhe vranësira të pakta. Ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, kryesisht në zonat malore.

Era do të fryjë kryesisht nga veriu me shpejtësi prej 9-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 13 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!