BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 23.05.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku gjatë orëve të pasdites dhe në mbrëmje pritet lokalisht të ketë rrebeshe të izoluara shiu, të shoqëruara me ndonjë shkarkesë elektrike dhe breshër.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-30 km/h.

Temperaturat minimalet do të luhaten prej 8 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!