BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 09.05.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje të pakta lokale në pjesën e parë të ditës, ndërsa gjatë orëve të pasdites pritet intensfikim i tyre në pjesën dërrmuese të vendit.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 7-31 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të luhaten prej 8 deri në 11°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!