BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Martën, 05.09.2023

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku në zona të caktuara pritet të ketë ndonjë reshje të pakta lokale shiu.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 20-70 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje graduale, me minimale që do të lëvizin prej 12 deri në 15°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 26°C.

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!