BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të hënën, 30.10.2023

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell. Në orët e mëngjesit mund të ketë lokalisht mjegull nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë nga drejtimi i jugut me shpejtësi prej 10-27 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 21 deri në 23°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!