BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 28.11.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu dhe bore, sidomos gjatë orëve të para të 24-orëshit dhe në mëngjes. Në mbrëmje priten intervale kthjellimesh dhe acar.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 4 deri në 6°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!