BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 26.06.2023

Për të Hënën parashikohet mot me diell dhe vranësira, ku pritet të ketë reshje të pakta lokale gjatë orëve të mëngjesit. Pasdite vranësirat parashihet kryesisht të tërhiqen.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 10-37 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 15 deri në 17°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!