BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 24.10.2022

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë. Në mëngjes mundësi për mjegull në ultësira.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme por më dominues do të jetë nga kuadrati i jugperëndimit, me shpejtësi prej 10-36 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje të ndjeshme, me minimale të cilat do të luhaten prej 6 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!