BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 23.10.2022

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 17-39 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 5 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 24°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!