BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 24.07.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i nxehtë. Rrezik i mundshëm i dehidrimit dhe goditjes nga nxehtësia nëse qëndroni jashtë për periudha të gjata kohore.

Era do të fryjë nga kuadrati i perëndimit dhe jugperëndimit me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 16 deri në 19°C, ndërsa ato maksimale prej 33 deri në 37°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!