BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 20.03.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat gjatë orëve të pasditës do të dendësohen.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, sidomos në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 15-42 km/h!

Temperaturat minimale do të luhaten prej 0 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!