BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 19.06.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-31 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje të ndjeshme, ku minimalet do të luhaten prej 8 deri në 12°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!