BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 18.06.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet të ketë edhe reshje të pakta lokale shiu, më të intensfikuara gjatë orëve të para të 24-orëshit.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi prej 10-37 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 11 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 22 deri në 25°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!