BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të hënën, 19.02.2024

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të shtuara pritet të jenë në orët e mëngjesit, ku mund të ketë edhe mjegull lokalisht.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, me shpejtësi prej 5-22 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!