BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 14.08.2023

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i nxehtë.

Era do të fryjë nga verilindja me shpejtësi prej 15-38 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 28 deri në 31°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!