BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Dielën, 13.08.2023

Për të Dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës. Do të jetë shumë ngrohtë.

Era do të fryjë nga verilindja me shpejtësi prej 10-36 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 29°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!