BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Shtunën, 12.08.2023

Për të Shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës.

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 24 deri në 28°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!