BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të hënën, 13.11.2023

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës, ndërsa në orët e mëngjesit pritet të ketë mjegull lokalisht nëpër lugina dhe ultësira.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-28 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!