BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të hënën, 06.11.2023

Për të hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Era do të fryjë nga jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 15-45 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri në 13°C, ndërsa ato maksimale prej 18 deri në 21°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!