BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Hënën, 05.09.2022 

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, sidomos përreth zonave malore.

Era do të fryjë kryesisht nga veriu me shpejtësi prej 10-35 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 14 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 23 deri në 27°C. /MeteoKosova/

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Back to top button
en_USEnglish
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!