BallinaKosovë

Parashikimi i motit për të Enjten, 30.03.2023

Për të Enjten parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira gjatë ditës.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme, kryesisht në rajonin e Gjakovës, me shpejtësi prej 10-50 km/h!

Temperaturat do të shënojnë ngritje të ndjeshme, me minimale që do të luhaten prej -2 deri në 2°C, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 17°C. /MeteoKosova/

Related Articles

Back to top button
sqAlbanian
Close

Adblock Detected

Ju lutemi te fikni Ad Blocker!